Instagram Facebook
Telefon 2972 2028 - E-mail post@antikk.dk - Knabrostræde 13 st., 1210 København K
Dansk English


Dahl Jensen

Lille figur af Schæfer
Pris: 750,- DKK

Lille Dahl Jensen hunde figur, schæferhund.

Af fabriksmærket ses det, at denne er produceret mellem 1928 og 1985.

Dekorationsnummer 1130.

1. sortering.

Længde 12,0 cm.

Perfekt stand uden fejl.


Tilf�j til kurv

Lager: 1


Andre produkter i denne kategori

Dahl Jensen hunde figur
Grand Danois

Dahl Jensen hunde figur Grand Danois
Pris: 975 DKK 

Dahl Jensen figur
Den lille keramiker

Dahl Jensen figur Den lille keramiker
Pris: 2.900 DKK 

Dahl Jensen hunde figur
Skotsk Terrier

Dahl Jensen hunde figur Skotsk Terrier
Pris: 1.200 DKK 

Stor Dahl Jensen figur
Spanierinde

Stor Dahl Jensen figur Spanierinde
Pris: 4.900 DKK 

Vi tager imod følgende:


  •  

    Følg os:
    Kontakt
  • Antik K

  • Knabrostræde 13, st.
  • DK - 1210 København K.
  • CVR: 26 30 47 76
  • Bedstefars Antik
    v/Klaus Adel Holst Madsen


  • Tel: +45 2972 2028

  • Email: post@antikk.dk